Fundusze Unijne

Modernizacja Zakładu Produkcji Wody

Logotypy projektu

Modernizacja Zakładu Produkcji Wody w latach 2014-2015

Zaklad produkcji wody - podpisanie umowyPrace przy modernizacji Zakładu Produkcji Wody wykonywało konsorcjum firm P.T.H.U. Hydro-Marko Maria Pluta (lider konsorcjum), HYDRO-MARKO sp. z o.o. spółka komandytowa oraz Pomp 4 Eko sp. z o.o. Wartość zadania wyniosła 20.170.000,00 zł netto.

Prace związane z modernizacją Zakładu Produkcji Wody w Legnicy przy ul. Nowodworskiej 1 rozpoczęły się w lipcu 2014 r. a realizacja zakończyła się w październiku 2015r.

Modernizacja infrastruktury Zakładu Produkcji Wody, zapewnia dostawę wysokiej jakości wody do całej miejskiej sieci wodociągowej przez wiele kolejnych lat i dostosowała technologicznie proces uzdatniania wody do obecnej wielkości sprzedaży. Po modernizacji Zakład Produkcji Wody na Przybkowie osiąga wydajność produkcyjną na poziomie 40 tys. m3 wody na dobę.

Modernizacja Zakładu Produkcji Wody realizowana była zgodnie z procedurami Żółtego FIDIC "Zaprojektuj i wybuduj".

Zadanie współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Zadanie dofinansowano (w formie pożyczki) również ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Fundusze Unijne
pdf 2020-10-19 Projekt - ulotka
ilość pobrań: 509
Projekt - ulotka 0.91MB zobacz
pptx 2020-10-19 Prezentacja ZPW
ilość pobrań: 143
Prezentacja ZPW 15.52MB -
do góry