Fundusze Unijne
Strona główna/Komunikaty

Komunikaty

Znaleziono wiadomości: 22.

 • Konkurs plastyczny "Czysta Woda" Konkurs plastyczny "Czysta Woda" 2023-03-28

  Konkurs plastyczny "Czysta Woda"

  Z okazji Światowego Dnia Wody, LPWiK S.A. oraz Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”  wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy przygotowały kolejną edycję Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego ”Czysta Woda”. 

 • Światowy Dzień Wody Światowy Dzień Wody 2023-03-22

  Światowy Dzień Wody

  Dziś Światowy Dzień Wody, a woda jest niezbędna do życia.

 • Rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”. Rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”. 2022-10-26

  Rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”.

  W dniu 18 października br., w siedzibie LPWiK S.A., miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”.

 • Woda w kranach jest bezpieczna 2022-08-25

  Woda w kranach jest bezpieczna

  Szanowni Państwo Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., w związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi jakości wód w rzekach informuje, że woda, którą dostarczamy do Państwa kranów, jest bezpieczna.

 • Konkurs "Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę" Konkurs "Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę" 2022-06-29

  Konkurs "Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę"

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. serdecznie zachęca do udziału w konkursie „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”.

 • LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków 2022-06-14

  LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. pozyskało środki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na realizację inwestycji pn."Budowa i przebudowa części biologicznej oczyszczalni ścieków".

 • Konkurs plastyczny "Czysta woda" Konkurs plastyczny "Czysta woda" 2022-03-28

  Konkurs plastyczny "Czysta woda"

  Z okazji przypadającego 22 marca Światowego Dnia Wody, Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wspólnie z  Fundacją "Dolnośląskie Forum Wodociągowe" oraz Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy zorganizowały Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Czysta woda”.

 • Olimpijka w LPWiK S.A. Olimpijka w LPWiK S.A. 2022-03-11

  Olimpijka w LPWiK S.A.

  Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku, Kornelia Fiedkiewicz gościła w Legnickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A.

 • Obowiązek zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym 2021-11-25

  Obowiązek zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna uprzejmie przypomina właścicielom, administratorom i zarządcom budynków   z terenu miasta Legnicy oraz gmin korzystających z usług przedsiębiorstwa, o obowiązku zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym.

 • Zmiana regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków 2021-10-20

  Zmiana regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji uprzejmie informuje, że z dniem 20.10.2021r. wchodzi w życie uchwała nr XXXV/424/21 Rady Miejskiej Legnicy z dnia 27.09.2021r. zmieniająca uchwałę w sprawie regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków.

do góry