Fundusze Unijne
Strona główna/Komunikaty

Komunikaty

Znaleziono wiadomości: 26.

 • Konkurs plastyczny "Czysta Woda" Konkurs plastyczny "Czysta Woda" 2024-03-27

  Konkurs plastyczny "Czysta Woda"

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. oraz Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy przygotowały kolejną edycję Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego ”Czysta Woda”.

 • Obowiązek zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym 2023-11-28

  Obowiązek zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna uprzejmie przypomina właścicielom, administratorom i zarządcom budynków z terenu miasta Legnicy oraz gmin korzystających z usług przedsiębiorstwa, o obowiązku zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym.

 • Kolejna inwestycja na terenie oczyszczalni ścieków w Legnicy ukończona Kolejna inwestycja na terenie oczyszczalni ścieków w Legnicy ukończona 2023-10-25

  Kolejna inwestycja na terenie oczyszczalni ścieków w Legnicy ukończona

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. zakończyło realizację kolejnego etapu modernizacji oczyszczalni ścieków w Legnicy. Za kwotę blisko 20 mln zł przebudowano część biologiczną oczyszczalni. Na ten cel Spółka pozyskała dofinansowanie w formie pożyczki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 • Woda z LPWiK S.A. jest bezpieczna 2023-08-29

  Woda z LPWiK S.A. jest bezpieczna

  Kwestie dotyczące wody pitnej i Legionelli

 • Konkurs plastyczny "Czysta Woda" Konkurs plastyczny "Czysta Woda" 2023-03-28

  Konkurs plastyczny "Czysta Woda"

  Z okazji Światowego Dnia Wody, LPWiK S.A. oraz Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”  wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy przygotowały kolejną edycję Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego ”Czysta Woda”. 

 • Światowy Dzień Wody Światowy Dzień Wody 2023-03-22

  Światowy Dzień Wody

  Dziś Światowy Dzień Wody, a woda jest niezbędna do życia.

 • Rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”. Rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”. 2022-10-26

  Rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”.

  W dniu 18 października br., w siedzibie LPWiK S.A., miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”.

 • Woda w kranach jest bezpieczna 2022-08-25

  Woda w kranach jest bezpieczna

  Szanowni Państwo Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., w związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi jakości wód w rzekach informuje, że woda, którą dostarczamy do Państwa kranów, jest bezpieczna.

 • Konkurs "Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę" Konkurs "Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę" 2022-06-29

  Konkurs "Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę"

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. serdecznie zachęca do udziału w konkursie „Oszczędzaj naturę, uruchom e-Fakturę”.

 • LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków 2022-06-14

  LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. pozyskało środki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na realizację inwestycji pn."Budowa i przebudowa części biologicznej oczyszczalni ścieków".

do góry