Fundusze Unijne
Strona główna/Komunikaty

Komunikaty

Znaleziono wiadomości: 27.

 • LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków 2022-06-14

  LPWiK z pożyczką na przebudowę oczyszczalni ścieków

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. pozyskało środki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na realizację inwestycji pn."Budowa i przebudowa części biologicznej oczyszczalni ścieków".

 • Konkurs plastyczny "Czysta woda" Konkurs plastyczny "Czysta woda" 2022-03-28

  Konkurs plastyczny "Czysta woda"

  Z okazji przypadającego 22 marca Światowego Dnia Wody, Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wspólnie z  Fundacją "Dolnośląskie Forum Wodociągowe" oraz Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy zorganizowały Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Czysta woda”.

 • Olimpijka w LPWiK S.A. Olimpijka w LPWiK S.A. 2022-03-11

  Olimpijka w LPWiK S.A.

  Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku, Kornelia Fiedkiewicz gościła w Legnickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A.

 • Obowiązek zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym 2021-11-25

  Obowiązek zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna uprzejmie przypomina właścicielom, administratorom i zarządcom budynków   z terenu miasta Legnicy oraz gmin korzystających z usług przedsiębiorstwa, o obowiązku zabezpieczenia urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zamarznięciem w sezonie zimowym.

 • Zmiana regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków 2021-10-20

  Zmiana regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji uprzejmie informuje, że z dniem 20.10.2021r. wchodzi w życie uchwała nr XXXV/424/21 Rady Miejskiej Legnicy z dnia 27.09.2021r. zmieniająca uchwałę w sprawie regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków.

 • Nowe stawki opłat za wodę i ścieki zatwierdzone 2021-04-26

  Nowe stawki opłat za wodę i ścieki zatwierdzone

  W dniu 2 kwietnia br., niezależny organ regulacyjny - Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”, decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, zatwierdził taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie gminy Legnica, na okres kolejnych trzech lat.

 • Polskie Centrum Akredytacji przeprowadziło audyt w Dziale Laboratorium 2021-04-21

  Polskie Centrum Akredytacji przeprowadziło audyt w Dziale Laboratorium

  Jest nam miło poinformować Państwa, iż w dniach 12-15.04.2021 r. Polskie Centrum Akredytacji przeprowadziło w Dziale Laboratorium audyt zewnętrzny dotyczący wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

 • Obchody Światowego Dnia Wody Obchody Światowego Dnia Wody 2021-03-22

  Obchody Światowego Dnia Wody

  Jak co roku z okazji Światowego Dnia Wody Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. oraz Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zorganizowały Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży  „Czysta woda”.

 • Zakończyliśmy kolejne inwestycje z dofinansowaniem unijnym Zakończyliśmy kolejne inwestycje z dofinansowaniem unijnym 2021-02-23

  Zakończyliśmy kolejne inwestycje z dofinansowaniem unijnym

  Nasz przedsiębiorstwo zakończyło realizację kolejnych etapów inwestycji, dofinansowanych z Funduszu Spójności Unii Europejskiej. Pierwszy etap zrealizowano w latach 2014 - 2015, natomiast obecnie zrealizowano zadania z etapów drugiego i trzeciego.

 • Nowa strona www 2021-02-16

  Nowa strona www

  Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Kanalizacji S.A.

do góry