Fundusze Unijne
Strona główna/Komunikaty

Komunikaty

Znaleziono wiadomości: 20.

 • Obchody Światowego Dnia Wody Obchody Światowego Dnia Wody 2021-03-22

  Obchody Światowego Dnia Wody

  Jak co roku z okazji Światowego Dnia Wody Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. oraz Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zorganizowały Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży  „Czysta woda”.

 • Zakończyliśmy kolejne inwestycje z dofinansowaniem unijnym Zakończyliśmy kolejne inwestycje z dofinansowaniem unijnym 2021-02-23

  Zakończyliśmy kolejne inwestycje z dofinansowaniem unijnym

  Nasz przedsiębiorstwo zakończyło realizację kolejnych etapów inwestycji, dofinansowanych z Funduszu Spójności Unii Europejskiej. Pierwszy etap zrealizowano w latach 2014 - 2015, natomiast obecnie zrealizowano zadania z etapów drugiego i trzeciego.

 • Nowa strona www 2021-02-16

  Nowa strona www

  Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Kanalizacji S.A.

 • Wizyta wicewojewody w oczyszczalni ścieków Wizyta wicewojewody w oczyszczalni ścieków 2021-01-20

  Wizyta wicewojewody w oczyszczalni ścieków

  Wicewojewoda dolnośląski Bogusław Szpytma wraz z prezydentem Legnicy Tadeuszem Krzakowskim oraz zastępczynią prezydenta Jadwigą Zienkiewicz odwiedzili oczyszczalnię ścieków w Legnicy, gdzie zobaczyli efekty modernizacji obiektów Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. Po oczyszczalni ścieków oprowadzał prezes spółki Zbigniew Mróz.

 • Komunikat 2021-01-20

  Komunikat

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. przypomina właścicielom, administratorom oraz zarządcom budynków z terenu miasta Legnicy oraz gmin korzystających z usług przedsiębiorstwa, o obowiązku zabezpieczenia urządzeń oraz instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych będących w ich posiadaniu, przed zamarznięciem w sezonie zimowym.

 • Komunikat dotyczący pracy Biura Obsługi Klienta 2020-09-25

  Komunikat dotyczący pracy Biura Obsługi Klienta

  W związku z narastającą pandemią choroby COVID-19 LPWiK S.A. uprzejmie informuje, że od dnia 28.09.2020r. Biuro Obsługi Klienta (w tym kasa) zostaje zamknięte do odwołania.

 • Zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan. 2020-09-22

  Zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan.

  W związku ze zmianą z dniem 19 września 2020  Prawa budowlanego (Dz. U.1994 nr 89 poz. 414) oraz Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. nr 72 poz. 747) informujemy, że nastąpiły zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan.

 • Przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”. 2020-09-10

  Przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”.

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wspólnie z Gminą Legnica ogłosiło przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”.

 • Gaszyn Challenge 2020-06-29

  Gaszyn Challenge

  W dniu 29.06.2020 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. podjęło nominację Straży Miejskiej w Legnicy w akcji #GaszynChallenge dla Wojtusia z SMA. Udział wzięło ponad 30 pracowników przedsiębiorstwa.

 • Przyłbice dla szpitala 2020-05-30

  Przyłbice dla szpitala

  Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. przekazało 250 przyłbic Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Legnicy. Spółka chce w ten sposób wspomóc personel medyczny w walce z epidemią COVID-19.

do góry