Dni otwarte funduszy europejskich

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. po raz drugi wzięło udział w akcji "Dni Otwartych Funduszy Europejskich". Zorganizowany został event edukacyjno-promocyjny, w czasie którego uczestnicy dowiedzieli się skąd bierze się woda w kranie oraz, że picie wody prosto z kranu jest bezpieczne.

W tym roku wydarzenie odbywało się pod hasłem "Wodociągowe ciekawostki - Poznaj Zakład Produkcji Wody". Można było zobaczyć zmodernizowane obiekty Zakładu Produkcji Wody, ale też laboratorium, salę edukacyjną, wodomierzownię, czy samochody specjalistyczne. Zwiedzjący byli zachwyceni tym, co zobaczyli. Na koniec na uczestników zwiedzania czekały gry, zabawy oraz specjalne gadżety.

W ciągu dwóch dni w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 osób.

Akcja odbywała się w ramach projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Legnica, etap II". Projekt jest finansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu Sp. z o.o. oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Legnicy.

 

event_dni_otwarte_1.jpg

event_dni_otwarte_3.jpg

event_dni_otwarte_9.jpg

event_dni_otwarte_5.jpg

event_dni_otwarte_7.jpg

event_dni_otwarte_10.jpg

podziekowania_0.jpg

 

https://dniotwarte.eu/

powrót