Legnickie Wodociągi świętują Dzień Kobiet
8 Marca 2025
Co czwarty pracownik legnickich wodociągów to kobieta, a ich rola w funkcjonowaniu firmy jest nie do przecenienia. Wiele z nich zajmuje stanowiska kierownicze, przyczyniając się do rozwoju przedsiębiorstwa. Prezes Paweł Gambal docenił ich wkład i zaangażowanie, dziękując za dotychczasową pracę.
Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby podkreślić znaczenie kobiet w firmie. Wspólnie z mężczyznami tworzą silny i kompetentny zespół, który każdego dnia przyczynia się do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.
Wszystkim Paniom życzymy Szczęśliwego Dnia Kobiet.


Podobne wiadomości:
- Analizy zamiast 5 dni trwają 40 minut. Nowy sprzęt w laboratorium Legnickich Wodociągów 2026-05-21
- Legnickie Wodociągi partnerem wydarzenia "Legnica na kołach" 2026-05-07
- 8 maja Biuro Obsługi nieczynne 2026-05-07
- Legnickie Wodociągi współtworzą kluczową inwestycję miasta 2026-04-20
- Niewidoczna infrastruktura, realne wyzwania 2026-03-26
- Bezpieczeństwo infrastruktury - LPWiK przypomina o ograniczeniach 2026-03-23
- Legnickie Wodociągi na 5. miejscu w ogólnopolskim rankingu 2026-02-16
- Legnickie Wodociągi z dofinansowaniem na wzmocnienie cyberbezpieczeństwa 2026-02-11
- Nowa wygodna usługa dla mieszkańców. E-faktura z płatnością online w Legnickich Wodociągach 2026-02-02
- Jakość wody w Legnicy sprawdzana lokalnie i międzynarodowo 2026-01-20
