Aktualności

Komunikat dotyczący pracy Biura Obsługi Klienta

W związku z narastającą pandemią choroby COVID-19 LPWiK S.A. uprzejmie informuje, że od dnia 28.09.2020r. Biuro Obsługi Klienta (w tym kasa) zostaje zamknięte do odwołania. We wszelkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy również do korzystania z elektronicznej komunikacji poprzez eBOK - https://ebok.lpwiksa.pl

Biuro Obsługi Klienta:

Tel.: +48 76 8554 700
E-mail: bok@lpwiksa.pl

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan.

W związku ze zmianą z dniem 19 września 2020  Prawa budowlanego (Dz. U.1994 nr 89 poz. 414) oraz Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. nr 72 poz. 747) informujemy, że nastąpiły zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce: 

Strefa Klienta –> Biuro Obsługi Klienta LPWiK S.A –> Schemat postępowania –> Przyłączanie nowych odbiorców.

Przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”.

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wspólnie z Gminą Legnica ogłosiło przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”.

Zainteresowanych uczestnictwem w przetargu prosimy o złożenie oferty na platformie zakupowej LPWiK S.A. pod adresem:

Gaszyn Challenge

W dniu 29.06.2020 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. podjęło nominację Straży Miejskiej w Legnicy w akcji #GaszynChallenge dla Wojtusia z SMA. Udział wzięło ponad 30 pracowników przedsiębiorstwa.

Do dalszych wyzwań nominowaliśmy Strefę Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. w Legnicy, Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. oraz  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie.

Link do akcji - https://www.siepomaga.pl/wojtus

Przyłbice dla szpitala

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. przekazało 250 przyłbic Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Legnicy. Spółka chce w ten sposób wspomóc personel medyczny w walce z epidemią COVID-19.

Budynek biurowy do sprzedaży lub wynajęcia

LPWiK S.A. posiada do sprzedaży lub wynajęcia dwukondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany w południowej części Legnicy przy ul. Nowodworskiej 1. Wybudowany w 1990r. Wyremontowany w 2016r.

Budynek składa się z  pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych, toalet oraz pomieszczenia gospodarczego o łącznej powierzchni użytkowej 301,40m2 (parter – 159,20m2, I piętro – 142,20 m2).

Budynek posiada ogrzewanie z kotłowni gazowej, klimatyzację oraz instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną i odgromową.

Kolejne poidełko na terenie Legnicy

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. uruchomiło poidełko przy placu zabaw na ul. Malwowej. To kolejne tego typu urządzenie, które pojawiło się w Legnicy. Wcześniej poidełka, które podłączone są do miejskiej sieci wodociągowej, zainstalowano w centrum miasta.

poidelko_osiedle_sienkiewicza.jpg

Nowe poidełka w centrum Legnicy

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., uruchomiło kolejne poidełka w centrum Legnicy. Urządzenia nowego typu zainstalowano na skwerze przy ul. Najświętszej Marii Panny oraz na Placu Klasztornym. Ich konstrukcja, z trzema punktami czerpalnymi zamontowanymi na różnej wysokości, umożliwia korzystanie z wody nie tylko przez ludzi ale również przez ich pupili. Są to pierwsze urządzenia tego typu w Legnicy. Poidełka podłączone są do miejskiej sieci wodociągowej.

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej
powrót