Aktualności

Wizyta wicewojewody w oczyszczalni ścieków

Wicewojewoda dolnośląski Bogusław Szpytma wraz z prezydentem Legnicy Tadeuszem Krzakowskim oraz zastępczynią prezydenta Jadwigą Zienkiewicz odwiedzili oczyszczalnię ścieków w Legnicy, gdzie zobaczyli efekty modernizacji obiektów Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. Po oczyszczalni ścieków oprowadzał prezes spółki Zbigniew Mróz.

Czyszczenie sieci wodociągowej

LPWiK S.A. informuje, że w obrębie zamkniętym ulicami: Głogowską, Ścinawską, Poznańską, Struga i Bydgoską w dniach 25.11 - 11.12.2020 r. będą prowadzone prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej. Zakres prac spowoduje przerwy w dostawach wody w godz. 23.00 – 6.00 oraz przebarwienia wody związkami żelaza.

W celu poprawy jakości wody wykonywane będą płukania sieci wodociągowej, natomiast w miejscach, gdzie zajdzie taka potrzeba, podstawiony zostanie beczkowóz z czystą wodą.

Komunikat

    Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. przypomina właścicielom, administratorom oraz zarządcom budynków z terenu miasta Legnicy oraz gmin korzystających z usług przedsiębiorstwa, o obowiązku zabezpieczenia urządzeń oraz instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych będących w ich posiadaniu, przed zamarznięciem w sezonie zimowym.

Komunikat dotyczący pracy Biura Obsługi Klienta

W związku z narastającą pandemią choroby COVID-19 LPWiK S.A. uprzejmie informuje, że od dnia 28.09.2020r. Biuro Obsługi Klienta (w tym kasa) zostaje zamknięte do odwołania. We wszelkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy również do korzystania z elektronicznej komunikacji poprzez eBOK - https://ebok.lpwiksa.pl

Biuro Obsługi Klienta:

Tel.: +48 76 8554 700
E-mail: bok@lpwiksa.pl

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan.

W związku ze zmianą z dniem 19 września 2020  Prawa budowlanego (Dz. U.1994 nr 89 poz. 414) oraz Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. nr 72 poz. 747) informujemy, że nastąpiły zmiany w procesie przyłączania nowych odbiorów do sieci wod.-kan.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce: 

Strefa Klienta –> Biuro Obsługi Klienta LPWiK S.A –> Schemat postępowania –> Przyłączanie nowych odbiorców.

Przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”.

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wspólnie z Gminą Legnica ogłosiło przetarg nieograniczony na zadanie Opracowanie „Programu rozwoju systemu kanalizacyjnego i systemu wodociągowego dla miasta Legnica”.

Zainteresowanych uczestnictwem w przetargu prosimy o złożenie oferty na platformie zakupowej LPWiK S.A. pod adresem:

Gaszyn Challenge

W dniu 29.06.2020 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. podjęło nominację Straży Miejskiej w Legnicy w akcji #GaszynChallenge dla Wojtusia z SMA. Udział wzięło ponad 30 pracowników przedsiębiorstwa.

Do dalszych wyzwań nominowaliśmy Strefę Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. w Legnicy, Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. oraz  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie.

Link do akcji - https://www.siepomaga.pl/wojtus

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej
powrót