Aktualności

Kurtyny wodne

W związku z panującymi wysokimi temperaturami, Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. zainstalowało na terenie miasta bramki wodne. Uruchomiono pięć kurtyn i jeden słupek zraszający. To idealne urządzenia na upalne dni, dzięki którym legniczanie mogą się nieco ochłodzić mgiełką wodną.

Bramki zlokalizowane zostały: w Rynku, na ul. Złotoryjskiej, w parku przy alei Orła Białego, na ul. Galaktycznej, na ul. Pomorskiej oraz przy Osi Kartuskiej.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019

W dniu 10 maja 2019 r. po raz kolejny Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich, towarzyszącej obchodom 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Obchody Światowego Dnia Wody

W dniu 22 marca Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. wraz z Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy, zorganizowało uroczyste podsumowanie dolnośląskiego konkursu plastycznego pod hasłem „PRZYRODA WOKÓŁ NAS – CZYSTA WODA”. Uroczysty finał konkursu odbył się w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kultury.

dsc08280_1.jpg

6 miliardów litrów wody w jeden rok

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody. To dobra okazja, by przedstawić w liczbach, ile wody rocznie produkuje Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. i jakiej jakości jest woda uzdatniania przez miejską spółkę.

LPWiK S.A. nagrodzone Gazelą Biznesu

Miło nam poinformować, że LPWiK S.A. znalazło się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018.

 

Dyplom Gazeli Biznesu 2018

Nagroda Modernizacja Roku 2017

Inwestycja - zbiorcza droga południowa zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie Modernizacja Roku 2017 w kategorii drogi i mosty. Nagroda przypadła miastu jako głównemu inwestorowi, Legnickiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji S.A. za wkład finansowy oraz projektantowi Egis Katowice i wykonawcy - konsorcjum firm Mosty – Łódź SA z Łodzi i Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego z Torunia.

Kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich w LPWiK S.A.

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. 11 maja 2018 r. po raz trzeci wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Ćwiczenia "Powódź 2018"

W dniach 23-24.04.2018r. odbyły sie ćwiczenia miejskie pod nazwą „Powódź 2018” wg scenariusza zatwierdzonego przez Prezydenta Miasta Legnicy.

powodz_2018_1.jpg

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej
powrót