Aktualności

6 miliardów litrów wody w jeden rok

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody. To dobra okazja, by przedstawić w liczbach, ile wody rocznie produkuje Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. i jakiej jakości jest woda uzdatniania przez miejską spółkę.

LPWiK S.A. nagrodzone Gazelą Biznesu

Miło nam poinformować, że LPWiK S.A. znalazło się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to 19 edycja zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP.  To prestiżowe wyróżnienie jest znaczącym wyrazem uznania dla sposobu prowadzenia przez Spółkę działalności gospodarczej. Warto podkreślić, że LPWiK S.A. zdobyło Gazelę Biznesu już po raz ósmy.

 

 

Komunikat

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. przypomina właścicielom, administratorom i zarządcom budynków z terenu miasta Legnicy oraz gmin korzystających z usług przedsiębiorstwa, o obowiązku zabezpieczenia urządzeń oraz instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych będących w ich posiadaniu, przed zamarznięciem w sezonie zimowym.

Nagroda Modernizacja Roku 2017

Inwestycja - zbiorcza droga południowa zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie Modernizacja Roku 2017 w kategorii drogi i mosty. Nagroda przypadła miastu jako głównemu inwestorowi, Legnickiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji S.A. za wkład finansowy oraz projektantowi Egis Katowice i wykonawcy - konsorcjum firm Mosty – Łódź SA z Łodzi i Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego z Torunia.

Kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich w LPWiK S.A.

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. 11 maja 2018 r. po raz trzeci wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Ćwiczenia "Powódź 2018"

W dniach 23-24.04.2018r. odbyły sie ćwiczenia miejskie pod nazwą „Powódź 2018” wg scenariusza zatwierdzonego przez Prezydenta Miasta Legnicy.

powodz_2018_1.jpg

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. ogłasza ustny przetarg nieograniczony w formie licytacji publicznej na sprzedaż nieruchomości

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej
powrót